Co zawiera zestaw naprawczy do opon?

Borys Konieczny 2018-12-02 0 komentarzy
Wpis

Standardowy zestaw naprawczy do opon zawiera przede wszystkim komplet łatek oraz płyn wulkanizacyjny. Jednak taki opis stanowi znaczne uproszczenie. W zależności od rodzaju pojazdu, w którym pracuje dana opona, poszczególne zestawy równią się ze względu na zastosowane materiały, liczbę elementów i dodatkowe, często niezbędne narzędzia.

Oferta Tip-Topol obejmuje zestawy przeznaczone do rowerów, motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych.

Zestawy naprawcze do opon rowerowych różnią się miedzy sobą ze względu na przeznaczenie. Najbardziej podstawowy zestaw, to rzeczywiście łatki, płyn wulkanizacyjny i papier ścierny. Jednak już komplet, który dedykowany rowerom górskim, wyposażony jest także w narzędzia, dodatkowe wentyle i naboje CO2 do ekspresowego naładowania.

Zestawy przeznaczone do opon motocyklowych i samochodowych w zasadzie niczym nie różnią się od rowerowych — doraźna naprawa dętki w każdym wypadku przebiega w ten sam sposób.

Zestaw do opon bezdętkowych natomiast pozwala na szybką naprawę bez konieczności zdejmowania opony, co w przypadku samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Oprócz powyższych produktów oferta sklepu obejmuje bogato wyposażony warsztatowy zestaw do profesjonalnej naprawy dętek samochodów ciężarowych, którego zastosowanie umożliwia eksploatację bezpośrednio po naprawie.

W katalogu znajdziecie Państwo także propozycję od firmy Camplast, która pozwala na drobne naprawy uszkodzonego sprzętu turystycznego z PCV.

Skomentuj wpis