Ile wynosi cena najmu kampera?

Gabriel Maciejewski 2019-05-31 0 komentarzy
Wpis

Coraz większą popularnością ciszy się turystyka umożliwiająca poznawanie Polski i Europy na własną rękę. Perspektywa swobodnego decydowania o trasie i tempie podróży, możliwość dotarcia do miejsc odznaczających się dziewiczym pięknem lub kolorytem lokalnym przyciąga amatorów przygód, spokojnych wakacji na łonie natury oraz miłośników aktywnego spędzania czasu. Do tej formy podróżowania idealnie nadają się kampery – pojazdy z opcją wygodnego spania dla kilku osób. Produkują je również marki kojarzone z luksusem, bezkompromisową jakością i innowacyjną myślą technologiczną.

 

Mercedesy zapewniają wysoki standard wyposażenia, bezpieczeństwo, komfort i szybkość podróży oraz wygodne warunki noclegowe. Wynajem egzemplarzy zarejestrowanych w 2019 roku oferuje firma Jachtem po Europie. Cena najmu kampera Mercedes Marco Polo jest korzystna, wynosi 450 PLN za dobę za urlop dwutygodniowy, co przy kilkuosobowej rodzinie z czworonożnym pupilem pozwala na oszczędności bez kompromisu na standardzie.

Samochody kampingowe tej marki mają przestronne i komfortowo zaprojektowane wnętrze, nowoczesną sylwetkę i doskonałą moc. Wyposażone są w:

- 3 wydaje silniki wysokoprężne o mocy 190 km,

- obrotowe, ergonomiczne fotele dla maksymalnie siedmiu osób,

- wygodne łóżko dachowe dla 2 osób,

- kanapę z funkcją komfortowej leżanki dla 3 osób,

- systemy wspomagające kierowcę oraz kamerę 360 stopni ułatwiającą parkowanie,

- boks dachowy na 500 ml.

 

Firma ma sieć w całej Polsce, a samochody są podstawiane na życzenie pod wskazany adres z opcją doposażenia w akcesoria biwakowe.

Skomentuj wpis