Dodatki do tworzyw - czemu służą i gdzie je zamówić?

Julianna Kaczmarek 2022-09-24 0 komentarzy
Dodatki do tworzyw - czemu służą i gdzie je zamówić?

Era tworzyw sztucznych pozwala na stosunkowo łatwe, tanie i praktyczne zastosowanie plastiku w przemyśle, gospodarstwach domowych, handlu i usługach.

Dzięki rozwiązaniu, jakie stanowią dodatki do tworzyw zachowanie właściwości produktu czy wytworzenie akcesoriów bądź wyposażenia nadającego się bardzo dobrze do wykorzystania w określonych warunkach, nie stanowi wielkiego problemu. W zaopatrywaniu rynku w koncentraty barwiące i dodatki modyfikujące do tworzyw sztucznych specjalizuje się firma A.Banach. Jest obecna na rynku od 2006 roku i reprezentuje w pełni rodzimy kapitał. Jej siedzibą jest Pruszcz Gdański.

Sztandarowym produktem powstającym w zakładach przedsiębiorstwa jest granulat Masterbatche, skoncentrowane pigmenty i środki modyfikujące zdyspergowane we właściwego rodzaju nośniku polimerowym.

Dzięki sprawnie zorganizowanej logistyce, zamówione produkty trafiają do klientów w bardzo krótkim czasie. Linie produkcyjne pracują na tyle efektywnie, że są w stanie z dnia na dzień zaspokoić zapotrzebowanie na określonego rodzaju wyroby. Na swojej stronie internetowej firma zamieściła zdjęcia, wykonane przez fotografów wrażliwych na każdy z detali, jakie są szczególnie ważne dla osób dokonujących zakupów zdalnie, ukazujące wszystkie atuty folii, mebli, akcesoriów elektrycznych, butelek i pudełek, do produkcji których wykorzystano dodatki modyfikujące.

Produkty powstające dla konkretnego zamawiającego mają odpowiadać jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom związanym z ich właściwościami.

Skomentuj wpis