Iluzjonista na imprezę firmowa

Gabriel Maciejewski 2018-12-24 0 komentarzy
Iluzjonista na imprezę firmowa

Na początku warto zastanowić się nad celami swojej imprezy firmowej. Ostateczny kształt jej organizacji powinien być uzależniony od publiczności i założonych zadań. Najczęściej chodzi o takie kwestie jak:

  • zintegrowanie pracowników, którzy muszą po prostu dobrze się bawić i nabrać energii do dalszej, efektywnej pracy,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • zebranie ciekawych materiałów promocyjnych (zdjęcia z imprezy często udostępniane są w mediach społecznościowych firmy i trafiają znacznie dalej niż do samych uczestników imprezy).

Właśnie dlatego warto zadbać o każdy detal organizacji. Odpowiednio przygotowany iluzjonista na imprezę będzie tutaj niezastąpioną pomocą. Wszystko rozpoczyna się od konsultacji i rozmowy o wzajemnych możliwościach. Określa się długość trwania pokazu, rodzaj sztuczek, wizję organizatora i planowany cennik. Profesjonalny magik od razu przekaże pewne instrukcje techniczne, które pomogą w budowie odpowiedniego napięcia i zapewnieniu udanego przedstawienia. Należy wystrzegać się między innymi luster w niewłaściwych miejscach.

W trakcie pokazu publiczność przeżywa spore emocje i może nastawić się na niezapomniane wrażenia. Iluzjoniści nadają się także na inne eventy biznesowe. Mogą być dopełnieniem pikników rodzinnych, jubileuszy, spotkań świątecznych. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się wśród Par Młodych organizujących wesela. Jakie sztuczki zyskują największą popularność? Jest to chociażby przenikanie ręki przez szybę, łączenie obręczy i czarowanie śniegu. Iluzjonista Konrad Mościński na swojej stronie udostępnia filmiki prezentujące wybrane triki. Warto się z nimi zapoznać.

Skomentuj wpis