Obsługa BHP Poznań

Michał Zawadzki 2019-07-06 0 komentarzy
Obsługa BHP Poznań

Szkolenia BHP mogą przyjmować bardzo różne formy. Niezależnie od tego, czy chce się zorganizować szkolenie dla większej grupy pracowników na terenie swojego zakładu, czy może szkolenie wyjazdowe, warto wejść na stronę oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl. Jest to strona firmy, która świadczy usługi outsourcingowe. Głównym obszarem jej działalności jest szeroko rozumiane doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Należy jednak przy okazji podkreślić, że kompleksowa obsługa BHP poznańskich firm, to nie tylko organizacja szkoleń i kursów. Taka obsługa to także ocena ryzyka zawodowego czy wszelkie czynności związane z wypadkami przy pracy.

Jeśli zaś chodzi o organizację i przeprowadzenie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, to rekomendowana firma może zorganizować zarówno kurs wstępny, jak i okresowy. Jak wygląda program takiego kursu? W dużej mierze zależy to od specyfiki branży klienta. Nie ulega jednak wątpliwości, że pewne elementy szkolenia są wspólne niezależnie od branży. Co do zasady program kursu obejmuje zajęcia teoretycznie i praktyczne. Zawsze też musi się znaleźć miejsce na podstawy pierwszej pomocy. Warto pamiętać, że szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ muszą przejść wszyscy pracownicy zatrudnieni w danej firmie. Dlatego rekomendowana firma przeprowadza, m.in. szkolenia dla:

  • szeregowych pracowników
  • osób zatrudnionych na kierowniczych stanowiskach
  • robotników i brygadzistów
  • pracowników zatrudnionych w pionie administracyjno-biurowym.

Takie szkolenia są okresowe i trzeba je co jakiś czas powtarzać. Można o tym dokładnie poczytać na podanej stronie, np. szkolenia dla kierowników odbywają się raz na 5 lat, a dla robotników raz na rok.

Skomentuj wpis