Pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza

Marika Mróz 2019-08-08 0 komentarzy
Pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza

W dobie smartfonów i innych urządzeń elektronicznych dostęp do internetu jest wręcz powszechny. To pozwala w każdym momencie sprawdzić, do kogo można się zwrócić po pomoc w czasie  wystąpienia awarii w samochodzie. Wybór jest bardzo duży, dlatego też warto znać przynajmniej jedną firmę obsługującą klientów w danym regionie.

Na terenie Śląska i województw ościennych działa wiele firm świadczących usługi pomocy drogowej. Jedną z najlepszych znaleźć można na slask-laweta.pl. To firma z tradycjami, które już od wielu lat pomaga kierowcom, którzy doświadczyli awarii lub kolizji na drodze. Przewoźnik obsługuje praktycznie każdy rodzaj samochodów. Posiada ku temu odpowiednie zaplecze w postaci placu wewnętrznego oraz floty aut dopasowanej do konkretnych gabarytów. 

Pomocy drogowej potrzebują zazwyczaj kierowcy, którzy brali udział w kolizji lub wypadku drogowym. Takie zdarzenia w większości wykluczają możliwość dalszej jazdy. W innych przypadkach, gdy usterka jest niewielka, istnieje możliwość jej naprawy w miejscu awarii. Wypadek nie oznacza dla kierowcy, że nie będzie mógł kontynuować jazdy. Przedstawiciel prezentowanej firmy pomoże w załatwieniu wszelkich formalności na linii ubezpieczalnia kierowca, a do tego pomoże także w wypożyczeniu auta w ramach ubezpieczenia OC.

Lawety obsługują także maszyny rolnicze. Pomoc drogowa w Dąbrowie Górniczej i innych śląskich miastach realizuje wiele zleceń polegających na przewozie towarów innych niż samochody. Gabaryty tych przedmiotów bardzo często nie pozwalają skorzystać z innej formy transportu. 

Skomentuj wpis