Produkcja maszyn rolniczych i ciągników z napędem 4x4

Michał Zawadzki 2021-05-30 0 komentarzy
Produkcja maszyn rolniczych i ciągników z napędem 4x4

Taki trend podyktowany jest przede wszystkim koniecznością nabycia wyposażenia, które będzie mało awaryjne i oszczędne, a jednocześnie pozwoli zintensyfikować ilość zebranych plonów. Nowe ciągniki rolnicze 4x4 czy nieco mniejsze modele do prac na niewielkim areale są objęte gwarancją, więc jakikolwiek problem techniczny jest bezpłatnie usuwany przez producenta, nie generując tym samym często bardzo wysokich kosztów naprawczych dla właściciela. Dodatkowo zastosowane technologie w modelach, które niedawno zeszły z taśmy produkcyjnej, pozwalają zachować oczekiwaną niezawodność maszyn, co jest bardzo ważne podczas najbardziej pracowitych miesięcy w roku. Nabywając sprzęt gorszej jakości, używany lub z nierzetelnego źródła, rolnik nie może mieć pewności, że taka maszyna będzie mogła być użytkowana w  trybie ciągłym. Nie ma gwarancji, że nie ulegnie awarii, która może spowodować poważne skutki, w tym konieczność przesunięcia terminu zbiorów aż do czasu usunięcia usterki, a tym samym ich zmarnowania. 

Produkcja maszyn rolniczych, które spełniają oczekiwania klientów, to domena fińskiej marki VALTRA. Firma ta od jakiegoś czasu z powodzeniem działa także na rynku polskim. Z jej oferty skorzystało do tej pory wielu rolników, którzy są bardzo zadowoleni z podjętej przez nich inwestycji. 

Producent zapewnia atrakcyjne warunki finansowania, dostosowane do możliwości płacowych nabywcy. Może on wybrać spłatę całościową, ratalną lub zapłacić zaliczkę, a resztę kwoty za ciągnik uregulować po sprzedaniu zebranych zbiorów.

Skomentuj wpis