Tanie, nowoczesne zadaszenia tarasów

Olgierd Kaźmierczak 2018-11-22 0 komentarzy
Tanie, nowoczesne zadaszenia tarasów

Na rynku jest dostępnych sporo konstrukcji przeznaczonych pod zabudowę balkonów czy tarasów. Jaki więc produkt najlepiej wybrać, aby posłużył on nam na lata i był najbardziej funkcjonalny? Coraz więcej Polaków decyduje się na zadaszenia produkcji belgijskiej dystrybuowane w Polsce przez firmę Greenhouse Service, która funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Rekomendowana firma oferuje nie tylko tanie i nowoczesne zadaszenia tarasów, ale i praktyczne systemy szklarniowe do montażu na każdej działce.

Każde spośród dostępnych w firmowym katalogu zadaszeń jest robione na wymiar i pod konkretnego klienta, dzięki temu można mieć pewność, że dostaniemy dokładnie taki produkt, jaki będzie nam w stu procentach odpowiadał, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Jeśli chodzi o aluminiowe zadaszenia tarasu prosto od belgijskiego producenta, to w tej kategorii produktów warto zwrócić szczególną uwagę na takie modele, jak:

  • V860 - lamelowe zadaszenie otwierane
  • V905 - bardzo elastyczna konstrukcja, której dach może być montowany pod różnym kątami nachylenia
  • V916 – ten model ma najwięcej opcji, jeśli chodzi o możliwości dostosowania go pod wymiary konkretnego trasu
  • V950 - konstrukcja z przesuwnym dachem sterowanym elektrycznie

i wiele innych konstrukcji pasujących zarówno do większych, jak i mniejszych ogrodów, dużo zależy tu od naszej inwencji i zasobności naszego portfela. W przypadku, gdy jeszcze nie mamy sprecyzowanej wizji i nie do końca wiemy, na co się zdecydować, wówczas warto umówić się na spotkanie z firmowym konsultantem, który po przeprowadzeniu z nami krótkiej rozmowy, przedstawi nam kilka propozycji i pomoże nam wybrać optymalne rozwiązanie.

Skomentuj wpis