Wytrzymałe markizy gastronomiczne

Olgierd Kaźmierczak 2018-11-16 0 komentarzy
Wytrzymałe markizy gastronomiczne

Jeszcze do niedawna można było spotkać je tylko w filmach lub w słonecznych Włoszech czy Hiszpanii. Dziś robią furorę także w naszym kraju. O czym mowa? O markizach, które coraz częściej można spotkać w domach lub przy lokalach gastronomicznych. Co takiego w sobie mają, że Polacy zakochali się w nich? Dlaczego warto pokusić się o zakup markizy? Zapraszamy do lektury.

Ochrona przed słońcem to tylko jedna z funkcji, jaką pełnią obecnie markizy gastronomiczne. Oprócz niej są niezwykłą dekoracją, która nadaje budynkowi charakteru słonecznej Italii. Nie to jest jednak najważniejsze. Oferowany przez producentów asortyment idealnie nadaje się do osłonięcia dużych powierzchni, takich jak tarasy, balkony czy restauracyjne ogródki. 

Mało tego, firmy, w tym także greenhouse-service.pl, tworzą produkty bardzo wysokiej jakości, które nie blakną pod wpływem promieni słonecznych, jak również nie przepuszczają deszczu. Dodatkowym atutem produktu jest bogata gama kolorystyczna, która pozwala dopasować markizę do wystroju. Właśnie ten atut szczególnie przemawia do właścicieli restauracji, którzy dbają o to, aby wygląd zewnętrzny był spójny z wnętrzem lokalu, który prowadzą. 

Markizy są bardzo wdzięcznym produktem. Nie tylko wytrzymałe, ale przede wszystkim wygodne w użyciu. W zależności od potrzeb można nabyć markizę z ręcznym mechanizmem lub taką, którą można regulować automatycznie. Wszystko zależy od budżetu i chęci nabywcy. 

Popularność markiz sprawiła, że produkt, który docelowo stworzony był typowo dla klientów posiadających lokale gastronomiczne, coraz częściej pojawia się w prywatnych domach. 

Skomentuj wpis